www.maviyapitesisat.com (Mavi Yapı)

Mavi Yapı Tesisat, bir E-Ticaret yazılımı olup online satış yapan, Banyo, Mutfak mobilya ve gereçleri üzerine perakende satışı olan bir firmadır.

Firmanın sıfırdan E-Ticaret sitesini kurduk ve yönetiyoruz. Web sitenin alt yapısında kullandığımız E-Ticaret modülünün yanı sıra extra olarak SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetide sağlamaktayız.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir. Ayrıca siteye alt sağ bölümde asılı kalan bir Online Destek Hattı bölümü ekledik. Bu sayede gelen ziyaretçiler bu yardım balonu üzerinden site yöneticisi ile anlık yazışma sağlayabiliyor. Bu yazışmaya web site sahibi ister kendisi, ister site yöneticisi olarak seçtiği farklı kişi yada kişileri bu konuşmaya dahil edebilir. Belirlenen kişi ya da kişilerin günlük hayatta kullandığı veya firmaya ait bir cep telefonuna yüklemiş olduğumuz bir program sayesinde, en az Whatsapp kadar kolay kullanımı olan uygulama üzerinden anlık yazışma sağlayabiliyor.

Web sitenin amacı online satış olduğu için kullanılan teknolojiye Pay sistemide eklenmiştir. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor, bu sayede gelen ziyaretçi cep telefonundan bile giriş yaptığında, rahat bir şekilde alışverişini yapabiliyor.

Web siteye eklenen Sosyal Medya kısayol tuşları ile mobil cihazlardan giriş yapıldığında tek dokunuşla istediğiniz Sosyal Medya hesabınızdan erişim sağlayabilecekler.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey tanıtıcı Bannerlardır. Bu Bannerlar, isteğe özel değiştirilebilir ve bu sistemi yönetim paneli ile Web Site sahibi de kolayca uygulayabilir.

Bu tarz Alış Veriş (Online Seller) sistemli Web Sitelerde, müşterilerimize Yönetim Paneli’de vermekteyiz. İsteğe özel olarak birde Yönetim Paneli tasarlayarak, en az siteye gelen ziyaretçi kadar, yönetecek kişiye de kolaylık sağlıyoruz.

Online Satış site tasarımlarının baştan aşağı her yeri modüller ile çalışmaktadır. Bu siz yönetim sağladığınızda size ciddi rahatlık sağlayacaktır.

Yönetim Panelinden, satılan ürünleri, son durumlarını, sipariş takibini, kargo takibini, iptal süreçlerini, ürün ekleme, ürün silme, kategori oluşturma gibi daha bir çok özelliği barındıran size ait paneldir.

Web siteye gelen ziyaretçileri karşılayan bir Ana Vitrin sayfası ve devamında Tüm Ürünlerin görülebileceği bir sayfa ve kategori bölümleri bulunmaktadır. Her hangi bir ürüne bakıldığında, hemen altında Benzer Ürünler başlığı altında diğer belirlediğiniz ürünleri gösterme şansınız vardır.

Tasarımın en alt kısmında belli başlı form verileri de bulunmaktadır. Aynı zamanda burası Telif (Copyright) alanınızdır.