www.akdenizuniversiteyurt.com Akdeniz Üniversite Yurt

Akdeniz Üniversite Yurt web sitesi, Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yurt hizmeti sağlayan köklü bir firmadır.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
Google Adwords ile reklam ağını genişletmeye devam ediyoruz.
Ayrıca Web Site’de bulunan tüm fotoğrafları kendimiz çekerek yayınladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

4 farklı yurt olmasına rağmen hepsini tek bir web site üzerinde topalayarak kullanım rahatlığı ile bir araya getirdik. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Web siteye eklenen Sosyal Medya kısayol tuşları ile mobil cihazlardan giriş yapıldığında tek dokunuşla istediğiniz Sosyal Medya hesabınızdan erişim sağlayabilecekler. Ayrıca sitenin footer (Alt Bölüm) bölümünde bulunan ve sürekli orda kalan, aktif ulaşım ikonu size bir tık kadar yakınız imajı verirken aynı zamanda bu imkanı sağlıyor.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey yurt ile alakalı büyük bir slayt bulunuyor. Bu slaytta yer alan görsellerin boyutları ve format bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hemde sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Ayrıca bu görsellerin üzerinde siteyi tanıtan küçük bir yazı bölümü mevcuttur.

Slayt gösterisinin hemen altında bulunan küçük bir bilgi bloğu bulunuyor. Bu blokta yer alan 4 yurt için bağlantı yolları ile anında bilgi alabilirsiniz.

Ana Sayfa bu kadarla sınırlı olsa da, sitenin diğer sayfaları gerekli bütün açıklamaları yapan kapasitede tasarlanmıştır. Yurtlarımız, Hakkımızda ve İletişim olmak üzere, Ana Sayfa haricinde 6 adet daha sayfa bulunmaktadır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.