www.taskinmodatekstil.com Taşkın Moda Tekstil

Taşkın Moda Tekstil uzun yıllardır tekstil piyasasında yer almış başarılı bir üretim yapan Moda firmasıdır.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
E-Ticaret alt yapısı ile tasarlandı ama sadece katalog olarak kullanıma açıldı.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Web siteye eklenen Sosyal Medya kısayol tuşları ile mobil cihazlardan giriş yapıldığında tek dokunuşla istediğiniz Sosyal Medya hesabınızdan erişim sağlayabilecekler. Ayrıca sitenin footer (Alt Bölüm) bölümünde bulunan küçük site haritası ve genel bilgilerin olduğu bir bölümde bulunuyor.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey Moda ile alakalı büyük bir slayt bulunuyor. Bu slaytta yer alan görsellerin boyutları ve format bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hemde sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Ayrıca bu slaytta gezinmek çok bilgisayar üzerinden giriş yapıldığında mouse ile sol tıka basılı tutup çekerek, mobil dokunmatik cihazlardan giriş yapıldığında ise parmağınızı sağa sola kaydırarak geçiş yapabilirsiniz.

Slayt gösterisinin hemen altında bulunan küçük görseller ile kategorilere kolay ulaşım sağlanmıştır. Az aşağı indiğimizde Yeni Ürünler altında yeni eklenen ürünleri görebilirsiniz.
Daha sonrasında ince uzun bir video bölümü ekledik böylece yapılan işi daha çok ön plana çıkardık. Ve son olarak Özel Ürünler bölümü ile sayfanın sonuna geliyoruz.

Ana Sayfa bu kadarla sınırlı olsa da, sitenin diğer sayfaları gerekli bütün açıklamaları yapan kapasitede tasarlanmıştır. Hakkımızda, İletişim, Galeri (Alt Sayfalarıda Bulunuyor) , Yönetim Kurulu (Alt Sayfaları Bulunuyor) ve Başvuru Formu olmak üzere, Ana Sayfa haricinde 24 adet daha sayfa bulunmaktadır. Ayrıca sayısız ürün sayfaları bulunuyor.

Dahası Başvuru Formu sayfası sayesinde işe alım için özel tasarlandı.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.