www.avcilarmobilkombiservisi.com Avcılar Mobil Kombi Servisi

İstanbul’un Avcılar ilçesinde hizmet veren, olduğu ilin tüm ilçelerine servis imkanı sunan başarılı bir Kombi Arıza Usta hizmetidir. Avcılar Mobil Kombi Servisi.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey Tesisat ile alakalı büyük bir slayt bulunuyor. Bu slaytta yer alan görsellerin boyutları ve format bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hemde sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Ayrıca bu slaytta gezinmek çok kolay bilgisayar üzerinden giriş yapıldığında mouse ile sol tıka basılı tutup çekerek, mobil dokunmatik cihazlardan giriş yapıldığında ise parmağınızı sağa sola kaydırarak geçiş yapabilirsiniz.

Slayt gösterisinin hemen altında bulunan küçük görseller ile firmanın hizmet sağladığı tüm markaları görebilirsiniz. Az aşağı indiğimizde firmanın uzmanlık bilgileri karşılıyor.
Daha sonrasında çalışma bilgileri ve ulaşım numarası gibi bilgileri göreceksiniz.

Firmanın sağlamış olduğu hizmetler doğrultusunda, ayrıca bizi tercih etme sebepleriniz bölümü içeren tikli liste ile firma kendi başarılarını öne çıkartıyor. Bununla da kalmayıp, gerekli bakımların yapılmadığında başınıza gelecek olan sıkıntıları kısa ve öz olarak açıklıyorlar. Bu şekilde siteye gelen ziyaretçilerini bilgilendirmiş oluyorlar.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.