www.lazerepilasyoncihaz.com Lazer Epilasyon Cihaz

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine hizmet veren Medikal ürün alım-satımı yapan bir firmadır, Lazer Epilasyon Cihaz

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey Epilasyon ile alakalı büyük bir video bulunuyor. Bu videonun boyutları ve formatı hızlı yüklenme bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hem de sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Ayrıca bu videonun yüklenmemesi durumda sizi büyük bir görsel karşılar ve gözünüze çirkin görüntü gelmesini önlemiş olur.

Videonun hemen altında bulunan küçük ikonlar ile firmanın hizmetlerini kısaca görebilirsiniz. Az aşağı indiğimizde firmanın sloganı ve hizmet sağladığı bir sayaç biçimi ortaya çıkar.

Daha sonra aşağı kaydığınızda, daha önce çalıştıkları müşterilerin firma hakkında yapmış olduğu olumlu olumsuz yorumlar bölümünü görürsünüz. Bu da firmanın başarısını simgeler. Malum ürün alımlarında herkesin dikkat ettiği husustur yorumlar.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve firmanın bulunduğu adresin harita üzerinden konumunu görüp, dilerseniz tek tıklama ile Yol Tarifi bile alabilirsiniz.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan web siteden çok alım satımını yaptığı ürünlerin görsellerini barındıran ve aynı zamanda bu ürünler hakkında gerekli bilgi veren bir platformdur.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.