www.istanbulkacaktespit.com İstanbul Kaçak Tespit

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sağlayan, işinde uzman ekibiyle İstanbul Kaçak Tespit firması, tüm su kaçakları işlerini yapıyor.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey yaptığı iş ile alakalı 3 adet slayt gösteri. Burada kullanılan resimlerin boyutları ve formatı hızlı yüklenme bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hem de sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Slayt gösterinin hemen altında bulunan küçük ikonlar ile firmanın hizmetlerini kısaca görebilirsiniz.

Daha sonra aşağı kaydığınızda, firmanın hizmet verdiği tüm uzman konuları barındıran hareketli bir görsel ile yanında sıralanmış liste halinde hareketli menüyü görüyorsunuz.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve size anında ulaşabileceğiniz bir Destek Hattı butonuyla sayfanın en sonuna gelirsiniz.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan bir Ana Sayfa’dır. Yaptığı işler hakkında detaylı bilgiler sunan sayfaları kategorize olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.