www.erolakkayatur.com.tr Erol Akkaya Tur

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sağlayan, işinde uzman ekibiyle Erol Akkaya Tur bir turizm firması, tüm taşımacılık hizmetlerini sağlıyor.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Erol Akkaya Tur
Erol Akkaya Tur

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey yaptığı iş ile alakalı 3 adet slayt gösteri. Burada kullanılan resimlerin boyutları ve formatı hızlı yüklenme bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hem de sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Slayt gösterinin hemen altında bulunan bölümde başarılarını gösteren bir yazı bulunuyor.

Daha sonra aşağı kaydığınızda, firmanın temel değerlerini bir araya topladık ve burada yaptıkları işin ne derece ne kadar arkasında durduklarını görebiliyoruz.

Sonrasında firmanın filosunda barındırdığı araçların logoları ve bu görsellerde, araçların resimleri ve gerekli bilgilerin bulunduğu farklı bir sayfa açılır. Ardından küçük bir görsel bölüm üzerinde firma hakkında kısa bilgi içerir.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve bu kısımda bir iletişim formu ve iletişim bilgileri sizi bekliyor olacak. Buradan kolayca erişim sağlayabilirsiniz yetkili kişilere.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan bir Ana Sayfa’dır. Yaptığı işler hakkında detaylı bilgiler sunan sayfaları kategorize olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.