www.gozdehersey.com Gözde Herşey

Gözde Herşey , İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren Göz Doktoru Semih DOĞAN

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Göz Doktoru Semih DOĞAN Gözde Herşey
Göz Doktoru Semih DOĞAN Gözde Herşey

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey yaptığı iş ile alakalı 3 adet slayt gösteri. Burada kullanılan resimlerin boyutları ve formatı hızlı yüklenme bakımından kaliteli ve küçük boyutludur ki buda siteye giren ziyaretçinin hem internet kotasını zorlamaz, hem de sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Girişte sizi böyle bir slayt karşılasa da onun üstünde bulunan siyah bantta, firmanın Sosyal Medya hesaplarına kolay erişim sağlayacak kısayol ikonları mevcut. Aynı bant üzerinde bulunan firmanın çalışma saatleri, mail adresi ve telefon numarası ile ulaşımı oldukça basitleştirdik.

Slayt gösterinin hemen altında bulunan bölümde ziyaretçilerin işini kolaylaştıracak elementler bulunuyor.

Daha sonra aşağı kaydığınızda, firmanın temel değerlerini bir araya topladık ve burada yaptıkları işin ne derece ne kadar arkasında durduklarını görebiliyoruz.

Sonrasında firmanın işi gereği yaptıklarını kısaca anlatan tanıtım yazıları bulunuyor.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve bu kısımda Randevu almanın ne kadar kolay olduğu gösteren ve sitenin başından beri bunu ön plana çıkardığımız için sayfa sonunda da belirttik ki hastaların ve ziyaretçilerin her an Randevu almaları veya iletişime geçmelerini sağladık.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan bir Ana Sayfa’dır. Yaptığı işler hakkında detaylı bilgiler sunan sayfaları kategorize olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.