www.xsguzellikmerkezi.com XS Güzellik Merkezi

XS Güzellik Merkezi , İstanbul’un Beykent ilçesinde hizmet veren, Medikal sektörde olan bir firmadır.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

XS Güzellik Merkezi
XS Güzellik Merkezi

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey yaptığı iş ile alakalı bir görselin yukarı aşağı hareket ettiğini göreceksiniz. Bu son dönemlerde çok popüler olan bir yazılım tekniğidir ve görseli canlı gibi hareket ettirir. Bu durum aynı hareketleri sağlayan farklı şekillerinde uçuştuğunu görmenizi sağlar.

Giriş görseli ile aynı bölümde bulunan Slogan yazısı ve kısa açıklama karşılıyor sizi. Aynı bölümde kolay ulaşım sağlayan İletişim butonu bulunuyor. Ve burada bir Play düğmesi bulunuyor içinde Tanıtım Videosu bulunan.

Daha sonra aşağı kaydığınızda, firmanın temel değerlerini bir araya topladık ve burada yaptıkları işin ne derece ne kadar arkasında durduklarını görebiliyoruz.

Sonrasında firmanın işi gereği yaptıklarını kısaca anlatan tanıtım yazıları bulunuyor. Bu bölümlerde farklı olarak bulunan değer ölçerler de bulunur görsel zenginlik kazanmak açısından.

Daha sonra firmanın belirli zamanlarda kullanabileceği Kampanyalar için fiyat tarife listeleri karşılıyor sizi. Hemen altında ise Memnun kalan müşterilerin yorumları bulunuyor. Daha sonra SSS diye adlandırdığımız Sıkça Sorulan Sorular kısmı içim hazırladığımız az miktarda soru cevap ve buradan asıl SSS sayfasına giden bir bağlantı butonu bulunuyor.

Daha sonra aşağı indiğinizde bu seferde sizi firmanın yaptığı işlerle alakalı yenilik ve haberlerin olduğu blog yazılarına götüren bağlantılar bulunur.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve bu kısımda Randevu almanın ne kadar kolay olduğu gösteren ve sitenin başından beri bunu ön plana çıkardığımız için sayfa sonunda da belirttik ki ziyaretçilerin her an Randevu almaları veya iletişime geçmelerini sağladık.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan bir Ana Sayfa’dır. Yaptığı işler hakkında detaylı bilgiler sunan sayfaları kategorize olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.