www.tercumegonder.com Tercüme Gönder

Tercüme Gönder, İstanbul’un her semtinde hizmet veren, tüm dillerin yeminli tercüman işlerini yapan bir firmadır.

Tüm teknoloji işlerini biz üstlendik ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sağlayarak, Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olduk.
İleriye dönük teknoloji araçlarına özel tasarladık.

Sizde böyle bir web site sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Tercüme Gönder

Altyapısı

Php yazma dili ile HTML 5 ve CSS 3 teknolojileri ile kurulup, JQuery ile şık bir tasarım elde edilmiştir.

İçinde bir çok model barındıran görsellerle sitenin ziyaretçi açısından doluluk oranı yüksek. Cep telefonundan ziyaret edildiğinde rahat okuma ve kaydırma sağlayan teknoloji kullanıldı. Tasarımın Full Responsive oluşu her cihazda tam görünüm sağlıyor.

Site içeriği oldukça sade olmasına rağmen, firmanın yaptığı tüm işleri ve sağladığı tüm hizmetleri en basit şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kullanım rahatlığı ile tasarladık.

Siteye girişte sizi karşılayan ilk şey bir slayt gösteridir. Burada firmanın kullandığı makinalar ve kısa tanıtım yazıları yer alır. Göz dolduran yapısı sayesinde siteye giren ziyaretçiye güzel bir görünüm sağlar.

Bu giriş slaytının altında firma hakkında gerekli kısa bir kaç bilgi yer alır ve bu bölümlerden Detaylı içeriklere ulaşım yapmanız kolaylaştırılmıştır. Firmanın temel değerlerini bir araya topladık ve burada yaptıkları işin ne derece ne kadar arkasında durduklarını görebiliyoruz.

Sonrasında firmanın işi gereği yaptıklarını kısaca özetleyen sözler bulunuyor ve size firma ve firmanın ürettiği ürünlerin kalitesinden bahsediliyor.

Daha sonra firmanın iş becerisini belirten bir sayaç bölüm karşılıyor sizi, burada firma deneyimini görsel bir şölenle gösterdik ki dikkat çekmesi açısından bu ön planda duruyor.

Daha sonra aşağı indiğinizde firma yaptığı işin kalitesinden ödün vermeden bütçe dostu olduğunu da size gösteriyor.

Devamında sayfanın sonuna gelirsiniz ve bu kısımda müşterilerinin fabrikayı kolayca bulabilmesi açısından tam konumu işaretlenmiş olarak bir Google Harita konumu bulunuyor. Buraya tıklayarak/dokunarak Yol Tarifi alınabilir.

Ana Sayfa bu kadar olsa da, daha fazla bilgi alabileceğiniz, Hakkımızda ve İletişim gibi bilgilendirme sayfaları da bulunuyor. Dahası bu sadece bir genel bilgi sağlayan bir Ana Sayfa’dır. Yaptığı işler hakkında detaylı bilgiler sunan sayfaları kategorize olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca Seo bakımından son derece kaliteli çalışma yapılmıştır.