01
Domain Hizmeti

www.alptrans.com.tr
Domain özel olarak değerlendirilip alınmıştır.

02
Host Hizmeti

Kurumsal ve Blog sistemi barındırması

03
SEO Hizmeti

Yüksek derecede Arama Motoru Optimizasyonu yapılmıştır.

04
Logo Hizmeti

Logo hizmeti verilmemiştir.

Alp Trans İçin Yapılan Hizmet

Alp Trans, Kocaeli’de bulunan personel ve öğrenci taşımacılığı yanı sıra araç filo kiralama, oto bakım, oto alım satım gibi bir çok farklı branşı tek çatı altında toplayan başarılı bir firmadır.

Ana Domain olarak belirlediğimiz AlpTrans.com.tr içerisinde firma genelinde yapılan tüm işleri aynı web site içinde toplayarak ekstra maliyetten kaçındık.

Web Sitede giriş sayfasında Slider ile yapılan tüm işlerin kısa açıklaması ve görselleri mevcut, devamında kısa tanıtım yazısı ile hizmetlerimiz başlığı altında verilen hizmetler listelenmiştir.

Firmaya kolay ulaşım sağlamak açısından tasarımın her sayfasında alt bölümünde mutlaka iletişim detaylarına dikkat edilmiştir.

Başkan’ın mesajı, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Sıkça Sorulan Sorular, İletişim ve Teklif Al sayfaları ile sitenin ziyaretçiler tarafından kullanımı oldukça kolaylaştırılmıştır.

Web Site tamamen Responsive yani Tam Mobil Uyumlu olarak tasarlandı bu yüzden hangi cihazdan girilirse o cihazın kalıplarında düzgün bir biçimlendirme ile açılarak yine siteye giren ziyaretçilerin rahat kullanımı önemsenmiştir.

Sitenin alt yapısında bir çok işlevsellik ön planda tutularak teklif formları firmaya özel olarak yönlendirilip E-Posta aracılığı ile direk kayıt bildirgesi oluşturulmuştur.

YAYINLANMA:
03 Eylül 2023
KATEGORİ:
Turizm Taşımacılık
MÜŞTERİ:
Yadigar ALP