01
Domain Hizmeti

www.hasretbusrakarabay.com
Domain özel olarak değerlendirilip alınmıştır.

02
Host Hizmeti

Kurumsal ve Blog sistemi barındırması

03
SEO Hizmeti

Yüksek derecede Arama Motoru Optimizasyonu yapılmıştır.

04
Logo Hizmeti

Logo hizmeti verilmiştir.

Hasret Büşra Karabay İçin Yapılan Hizmet

Hasret Büşra Karabay Sigorta için tam mobil uyumlu (Responsive) tasarım kullanılmıştır. Malum yapılan iş sigorta olunca güvenlikte çok önemli husus olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebepten ötürü web sitenin Güvenlik Yaması en kaliteli yazılımlar ile donatılmıştır. Web Sitede ziyaretçileri ilk olarak büyük bir slider karşılıyor. Daha sonra kısa açıklama ve hakkımızda yazıları ve yapılan sigorta türleri ve tümü için ayrı ayrı oluşturulmuş form kategorileri bulunuyor.

Her bir sigorta hizmeti için ayrı olarak kodlanan formlar ile ziyaretçilerin kısa sürede kolaylıkla firmaya E-Posta yoluyla gerekli tüm bilgileri göndermesi sağlanıyor.

Sitenin alt köşesinde daimi olarak asılı kalan Whatsapp Sohbet ikonu ile diledikleri zaman anında Whatsapp’tan mesaj ile görüşme sağlayabilecekler.

Sitede 2 adet aktif olarak kullanılmış renkler Mavi ve Beyazdır, firma sahibi tarafından özel olarak istenen bu renkler aynı zamanda logo da da kullanılmıştır. Kurumsal kimlik olarak ön plana çıkmasını bu renklere borçlu.

Web Sitenin genel kodlamasında yüksek verimli SEO desteği vrerilmiştir.

YAYINLANMA:
20 Kasım 2023
KATEGORİ:
Sigorta Acentesi
MÜŞTERİ:
Hasret Büşra Karabay