Bölgeler

Karaman Web Tasarım

Dünya’nın her yerinde en geniş reklam ağına sahip olan, tüm Dünya’yı birbirine bağlayan İnternet Ağı’nda yerinizi çok geç olmadan alın. Her firmanın ihtiyacı olan Web Site ile sizde markanızı zirveye taşıyın. Karaman’da sizin için tüm semtlerde hizmet vermeye hazırız.

Web Site Tasarımına ihtiyacım yok demeden önce bu yazıyı mutlaka okuyun!

Web Site yaptığınız işi en iyi tanımlayan, müşterilerinize sizi en iyi anlatan bilgi bankasıdır. Bu sayede müşteri portföyünüzde genişlemiş olur ve daha fazla kazanç sağlarsınız. Web Site sadece sizi tanıtan tanımlayan bir araç değil çoğu zaman para kazanmanın en iyi yoludur. Örnek verecek olursak günümüzde her şey internet üzerinden alınıp satılıyor. Peki tüm bunları kim yapıyor, tabi ki sizin için yapılmış özel kodlamaların bir araya getirilmesinden oluşan Web Siteler.

E-Ticaret tabanlı bir web site sahibi olursanız, bu site size harcamış olduğunuzun kat kat üstünde kazanç sağlar. E-Ticaret sitesi üzerinden oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Yaptığınız iş portföy gerektiren bir branş ise geniş fotoğraf ve video yükleyebileceğiniz bir web sitesi ile markanızı tüm Dünya’da tanıtıp müşteri potansiyelinizi genişletebilirsiniz.

Web Site Tasarımı İçin Ne Gereklidir?

Web Site Tasarımları için gerekli olan ilk şey Domaindir, yani sizin adınız. (ör: www.isminiz.com) Almış olduğunuz Domain’i bir Hosting’e bağlamak gerekir, Hosting Web Site için gerekli olan tüm şeylerin yüklenebileceği bir Hard Disk’tir. Tüm verilerin girişleri yapıldıktan sonra bu web sitenin bir de şık ve sade bir tasarıma ihtiyacı vardır. Peki tüm bunlarla işlem bitti mi tabi ki hayır. Yapılmış olan Web Siteyi korsan yazılımcılardan ve kötü kodlamalardan koruyacak Güvenlik Duvarına ihtiyaç duyar.

SSL Sertifikası ile Web Sitenizi tüm İnternet Tarayıcılarda Güvenli olarak işaretlediten sonra son olarak size ait E-Posta adresleriniz kurulur. (ör: isminiz@isminiz.com)

Web Site Türleri

  • Kurumsal Web Site
  • Kişisel Web Site
  • Mail Sunucu
  • E-Ticaret Sitesi
  • Katalog Sitesi
  • Emlak Sitesi
  • Tatil ve Otel Sistemleri
  • Araç Kiralama Sistemleri
  • Portföy Sitesi

Tüm bunların hepsini yapacak sizin üstünüzden çalışma yükünü alacak bir de Uzman Yazılımcılara ihtiyacınız olacak, burada devreye WTR Ajans ve Yazılım Hizmetleri olarak biz giriyoruz. Sizde size en uygun Web Sitesi için bizden Teklif Alın.