Genel

Takipçi Arttırma Popülerite

// TAKİPÇİ ARTTIRMA HİZMETİ NEDİR?

Takipçi Arttırma Nedir?

Takipçi Arttırma ya da Popülerite de diyebileceğimiz, günümüzde en çok vakit geçirilen yer olan Sosyal Medya’da daha çabuk popüler olmak için kullanılan bir hizmettir.

Bu hizmetimiz, Instagram, Facebook, Tiktok, Youtube, Twitter ve buna benzer Sosyal Mecralarda takipçi, beğeni, yorum ve izlenme gibi sayıları arttırmaya yarayan kolay bir sistemdir.

Bu hizmeti uygulayacağımız hesapların kesinlikle GİZLİ HESAP olmaması gerekiyor.

Takipçi Arttırma Neden Çok Önemli?

Yeni açılan bir hesap hemen popülerite kazanmaz, yaptığınız paylaşımlar ve vermiş olduğunuz hizmete göre bu durum değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Takipçi arttırma, beğeni arttırma gibi şeyler oldukça önem taşır.

Örneğin herkes girdiği veya takip ettiği hatta alışveriş yapacağı bir sosyal medya hesabının önce Takipçe ya da Abone sayısına bakar ve ne kadar fazla Takipçi ya da Abonesi varsa o kadar güvenli görünür.

Tabi ki Abone ya da Takipçi sayısı yüksek olan her hesap güvenlidir anlamı taşımaz bu sebeple her ihtimale karşı güvenliğinizi korumaya devam edin.

Takipçi ya da Abone Satın Aldığınız Sayı Düşer Mi?

Evet, çünkü biz öncelik ve öneri olarak her zaman Organik hesaplar ile bu işi yapıyoruz. Size Takipçi olarak  gönderdiğimiz kişiler gerçek hesap ve aktif olarak kullanıldığı için, paylaşımlarınız o kişilerin dikkatini çekmediği takdirde haliyle Takipten çıkabilirler. Ama tam aksi olurda hoşlarına giderse bu kez daha fazla kişiye doğal yollarla ulaşmanız an meselesidir.
Mesela siz hoşunuza gitmeyen bir sayfayı takip ederisiniz?

Göndermiş olduğumuz takipçiler sizin hesabınıza her hangi bir sorun yaratmaz. Takipçi gönderme işlemi yaparken sizden asla kişisel bilgileriniz ve şifreniz istenmez. Eğer kişisel bilgi ve şifre isteyen bir kurumla irtibata geçerseniz hemen görüşmeyi bitirin ve asla güvenmeyin.

Bu işlem esnasında sizden sadece Kullanıcı Adınız istenir, doğru hesaba takipçi göndermek adına kullanıcı adınızın göründüğü bir Ekran Görüntüsü atmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır ya da Kullanıcı adınızı doğru yazmanız da yeterlidir.

Fiyatlandırma Bilgisi;

Fiyatlandırma konusunda kesinlikle Web Site üzerinden fiyat belirtmiyoruz, iletişime geçtiğiniz takdirde en uygun fiyatlar ve güvenle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fiyatlarımız istenilen takipçi sayısına göre artış gösterirken Takipçi sayısı arttığında ücret düşmeye başlayacaktır.

Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi, Cep Bank ya da yakın bir konumda Elden Ödeme alınabilmektedir.