// SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza Takılan Daha Önce Sorulmuş Olabilir. Lütfen Buradaki Yanıtlara Bakın ve İstediğiniz Cevabı Bulamazsanız Bize Yazın.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlandırma belirli standartlarla yapılır ama genel olarak isteğe özel değişimler yapıldığı için çoğu Web Tasarımlarda fiyatlandırma standardın üzerine çıkmaktadır. Bu yüzden doğru fiyatı öğrenmek için mutlaka yetkili biriyle görüşme sağlayın.

Yapılan Site Ne Kadar Güvenli?

Yapmış olduğumuz Web Siteler, çok kaliteli bir Host firmasında barındırılıyor ve üst düzey planla korunma sağlanıyor. Bu yüzden son derece güvenlidir. 3. şahıslar tarafından her hangi bir saldırı yapıldığında sistem otomatik olarak kendini kapatır ve güvene alana kadar siteye erişimi keser. Ayrıca bize bir bildirim göndererek acil müdahale edilmesi gerektiğini bildirir.

Kötü Niyetli Kişiler Tüm Site İçeriklerini Silerse Ne Olur?

Bu gibi durumlarda korkulacak her hangi bir durum yoktur. Sistem otomatik olarak haftalık yedekleme alır. Veritabanı dahil tüm içerikleriniz her hafta düzenli olarak yedek alındığından hiç bir sorun yaşanmaz.

Web Site Fiyatları Neden Yüksek?

Her işte olduğu gibi bizim işimizde de belirli ödemeler yapılır ve kazanç sağlanmalıdır. Fiyatlar tamamen Dolar ($) üzerinden hesaplanır ve kur değerine göre değişiklik göstermektedir.

Bir Web Site Ne Kadar Sürede Oluşturulur?

Sadece mail kullanım amacı ile kullanılmak istenen sitelere sadece intro (Giriş Sayfası) oluşturulmaktadır. Bu işlem sadece 1 saat içerisinde gerçekleştirilir.

Kişisel bir Web Sitesi istiyorsanız istenilen içeriğe göre 1-2 gün içinde teslim edilir.

Kurumsal bir Web Site içeriğe göre 3-7 gün içinde teslim edilir.

Profesyonel bir Web Site içeriğe göre 7-10 gün içinde teslim edilir.

Ürün Katalog Sitesi 10 gün içinde teslim edilir (Maksimum 100 Ürün, fazla üründe zaman uzayabilir.)

E-Ticaret Sitesi 10 gün içinde teslim edilir (Maksimum 100 Ürün, fazla üründe zaman uzayabilir.)

Kaç Kere Ödeme Yapmam Gerekiyor?

İlk etapta yaptığınız ödeme, Domain, Host, SLL Sertifikası, Güvenlik Yaması, Tasarım ve Çalışma karşılığı olarak yapılan istenilen paket ücretidir.

Sonrasında her yıl sadece Domain ve Hosting ücreti ödemesi yapılır buda cüzi bir miktardır.

Ayrıca, yapılan sitenin teslimatından sonra tasarımda yapılacak her değişim extra ücrete tabiidir.

Web Sitem Arama Motorlarında Görünecek Mi?

Biz yaptığımız her Web Site için gerekli SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapıyoruz. Lakin arama motorlarında hemen ilk sırada çıkacağı garantisi kesinlikle vermiyoruz.

İlerleyen zamanlarda mutlaka en üstlere çıkmasa bile ilk sayfalara gelecektir. Burada yapılması gereken en önemli detay Google gibi arama motorlarında reklam vermektir.

Eski Web Sitemi Yenilersem Sıralamadan Düşer mi?

Elbette düşecektir. Düşmez diyen kişilerden uzak durun, o kişiler kötü niyetlidir. Google bir web sitenin tüm sayfalarını ayrı ayrı indexler, tasarım veya sayfalarda yapılan değişiklikler bir sonraki Google'un index yenileme döneminde (Haftada bir) o sayfayı bulamadığında ve ya içerikte yapılan değişiklikte o sayfayı / sayfaları yeniden indexlemek durumunda kalır. Bu yüzden Web Siteniz olduğu konumdan düşüş yaşayacaktır.

SEO Desteği Veriyormusunuz?

Evet, Web Site tasarımı dışında extra ücret ile Profesyonel SEO hizmeti de veriyoruz.

Size Nasıl Güvenebiliriz?

Bunun için öncelikle Referanslarımıza bakabilir, o kişileri arayıp hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Ya da Google'a Hkn Yazılım yazıp arattığınızda zaten Haritalarda İşletme olarak kayıtlı olduğumuzu görebilir ve açık adresimize ulaşabilirsiniz.

// Buradaki bilgiler size yardımcı olmadıysa bize merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin!

Hemen Bize Ulaşın