01
Domain Hizmeti

www.personeltasima.com
Domain özel olarak değerlendirilip alınmıştır.

02
Host Hizmeti

Kurumsal ve Blog sistemi barındırması

03
SEO Hizmeti

Yüksek derecede Arama Motoru Optimizasyonu yapılmıştır.

04
Logo Hizmeti

Logo hizmeti verilmemiştir.

Personel Taşıma FerTur Turizm İçin Yapılan Hizmet

Personel Taşıma FerTur Turizm Personel ve Öğrenci Taşımacılığı yapan bir firmadır. Firma aynı zamanda özel günler için araç temini de yapmaktadır. Biz de tüm bunların hakkında çok detaylı bilgi ve Google gibi arama motorları için yüksek SEO yaparak Web Site’nin Arama Motorlarında kolayca bulunmasını sağladık.

Personel Taşıma, yapılan işe uygun Keyword dediğimiz anahtar kelime ile türetilmiş Domain (Alan Adı)na sahiptir. Siteye girdiğinizde şık bir banner ve Slider ile karşılanıyorsunuz. Site yüklenene kadar sizi Preloader yani yükleyici desteklemektedir. Daha sonra sayfayı aşağı kaydırdıkça firmanın size sunmuş olduğu hizmetlerin detaylarını anlatan kısa yazılar bulunuyor.

Ana Sayfa’da olduğunuz için burada tüm yazılar kısa tutulmuştur. Yazıların detayları için ayrıca Blog sayfaları düzenlenmiş, yapılan hizmetleri tek tek uzun uzun anlatan, işe özel sayfalar tasarlanmıştır. Firmaya ait görsellerle süslenen Web Site’de ayrıca iletişim sayfasında bulunan Harita ile kolayca Yol Tarifi alabilir, tek tıklama ile Telefon araması ve E-Posta gönderimi sağlayabilirsiniz. 

Tüm bunların yanı sıra bir de Talep Formu bulunmaktadır Web Sitede. 

YAYINLANMA:
09 Temmuz 2023
KATEGORİ:
Turizm Taşımacılık
MÜŞTERİ:
Fer Tur Turizm