01
Domain Hizmeti

www.istanbultinyhouse.com
Domain özel olarak değerlendirilip alınmıştır.

02
Host Hizmeti

Kurumsal ve Blog sistemi barındırması

03
SEO Hizmeti

Yüksek derecede Arama Motoru Optimizasyonu yapılmıştır.

04
Logo Hizmeti

Logo hizmeti verilmemiştir.

İstanbul Tiny House İçin Yapılan Hizmet

İstanbul Tiny House, asıl ismi Mes Yapı olan bu firma son dönemlerde çok popüler olan Küçük Prefabrik Evlerin imalatı ve satışını yapmaktadır. Web Siteyi bu sisteme uygun olacak şekilde Responsive (Tam Mobil Uyumlu) olarak tasarladık. İlk girişte güzel bir slayt ile açılan sayfa kısa hakkımızda yazısı ve yapılan işin detaylarını gösteren görsel ve yazılardan ibarettir.

Sonrasında küçük bir iletişim formu bulunan Ana Sayfa hizmet verilen evlerin dış görüntüsü ve planını içeren detayların bulunduğu sayfalara gönderen hazır bölümler bulundurmaktadır.

Üst menüde yapılan tüm evlerin detaylı görselleri ve plan yapılarını oluşturan içeriklerin açılır menüde yer alması ile ziyaretçilerin zahmetsizce evler hakkında bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

Web Sitede bulunan Whatsapp kısayolu ile direk bağlantı kurulabilir durumda. Ayrıca İletişim sayfası ile daha fazla bağlantı kurulabilecek tüm detaylar sergilenmiştir.

Web Sitede tüm gereken detaylara yer verilirken Yüksek Verimli SEO ile Arama Motorlarında üst sıralara çıkma hedeflenmiştir.

YAYINLANMA:
18 Ağustos 2023
KATEGORİ:
Tiny House
MÜŞTERİ:
Mes Yapı